mlynch78 mlynch78
  • 02-03-2018
  • Mathematics
contestada

what is the unit price of a 29 ounce can that costs $1.13?

Respuesta :

bryanluis2004 bryanluis2004
  • 02-03-2018
the unit price is $0.03
Answer Link
AbbyJazlynn
AbbyJazlynn AbbyJazlynn
  • 02-03-2018
The unit price is $0.03
Answer Link

Otras preguntas

What are the Factors of -18
Order from least to greatest 3.3, pie, 10/3, 11/4
The Virginia Company wanted to find a route to the Pacific Ocean in order to trade with
The Virginia Company wanted to find a route to the Pacific Ocean in order to trade with
what is 7298341 rounded to the nearest 10000
whats bigger three fifths or 0.35
with regard to age and social class who were the first settlers
a salt truck drops 39 kilograms of salt per minute. how many grams of salt does the truck drop per second
3 over 20 as a percent
How do the symptoms of depression compare to those of attempted suicide?