danny107 danny107
  • 01-10-2017
  • Mathematics
contestada

Is the answer for #2 12? I got 12

Is the answer for 2 12 I got 12 class=

Respuesta :

huyhuyy12
huyhuyy12 huyhuyy12
  • 01-10-2017
i got twelve as well 
Answer Link

Otras preguntas

Which unit rate is the lowest price per ounce? Choice A: 25 ounces of potato chips for $3.49 Choice B: 40 ounces of potato chips for $4.79
find the volume of the square pyramid. a: 1452 ft^3 b: 4356 ft^3 c: 484 ft^3 d: 726 ft^3
Who has the most real power in the senate?
world war 1 cause and effect
If f(x)=5x+1 and g(x)=2f(x)+5 then g(-1)=
Dakota was born after 40 weeks of gestation and weighed 4 pounds. dakota would be considered:
Cover page styles in the cover page gallery match the preformatted styles in word, making it easier to create a coherent style by choosing matching names. a. do
how can health literacy help people become more productive?
Which type of financial institution typically has membership requirements? A
The ____________ is/are located on either side of the uterus and serve as a passage way to the uterus.