jeremiahgoodwin64 jeremiahgoodwin64
  • 02-05-2017
  • Mathematics
contestada

at the market 7 apples cost 4.55 how much does 9 apples cost

Respuesta :

fussellk
fussellk fussellk
  • 02-05-2017
5.85 for 9 apples.................
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-05-2017
7 apples cost 4.55
9 apples cost  ?

9 x 4.55 / 7 = 5.85
answer

9 apples cost 5.85
Answer Link

Otras preguntas

what is horse in german
what is a chart sheet?
what early river civilization does the chart describe?
what is the false cognate of "fábrica." fabulous fable facade fabric
Paz help me If you do help I luv I!!!
what was italy’s status in 1871?
Venice was an interesting destination. You have to travel by boat. We toured a chandelier factory. The colored glass was incredible. We enjoyed the artwork in t
_________ wanted to do my homework alone.which best fits in the blank?iweshethey
the price of a notebook was $3.70 yesterday. today, the price fell to $3.45 . find the percentage decrease. round your answer to the nearest tenth of a percent.
Why is it important to assess flexibility both before AND during a workout regimen?