sarahbrandt12
sarahbrandt12 sarahbrandt12
  • 03-04-2017
  • Mathematics
contestada

help?????????????????

help class=

Respuesta :

wolf1728
wolf1728 wolf1728
  • 03-04-2017
y = -4x
**************************************************************************

Answer Link
scyscy scyscy
  • 03-04-2017
The answer is Y= - 1/4x
Answer Link

Otras preguntas

Quick Fix Inc. repairs bikes. The company’s revenue is modeled by the function R(h)=220h−160 for every h hours spent repairing bikes. The company’s overhead cos
Name two innovations or inventions that came about during World War II explain why such Innovations occurred during a time of War
a cookie recipe calls for 2/3 cup of sugar if you have three cups of sugar in your pantry how many batches of cookies can you make
corn and wheat were the main cash crops of the
In the year 2013 who served as us senator for the state of Texas A Joaquin Castro B John Cronyn C phil hardberger
If a dozen eggs cost $1.35, what is the unit cost?
Please help on this sentence one of the last of my assignment
Does anyone know how to solve 81 increased to 90?
Some developmentalists have proposed stage theories to describe the changes they observe in growing children. by stage, they mean:
In what ways do the quilts hold different meanings for Dee and for Maggie in "Everyday Use" by Alice Walker?