HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

Read the scenario. Water is a scarce resource in several counties in a state. The state decides that it needs to regulate water use. Which form of government
Can someone check my answers please
2. What types of geographic features can you identify in Greece?
French is one of the romance languages developed from which language?
Which of the following is an expression A. 7x = 4 B. 7 = x = 4 C. 7 - x D. 7n - 3 = 32
HELPPP I AM STUCK WITH THIS PROBLEM !
You need to mark a fifth teen foot beam into five equal segments .how long is each segment ?
After several years of working, Katy has saved $125,000. If she invests that $125,000 in a savings fund that adds 4% each year, about how much will her savings
What processes can be used to amplify the amount of dna present
__________ is the reason an author decides to write about a specific topic. *