Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 92+ )
Otras preguntas
What is the domain of the function
describe the integumentry system in three words
Someone please help I only have enough points for one use.
If the thorium-232 isotope emits an alpha particle, what would be the atomic number of the resulting atom?
Which sentence uses the bold vocabulary word correctly? A. Josh had an amazing football season and theredfore had many PRUDENCE for college recruiters B. The s
Our mountain regions are unique and beautiful places. We must preserve them for future generations. One of the most serious threats to our mountains is ridgetop
a(3x-8)=b-18x what is a value? what is b value?
How does Jekyll's attitude toward his dual personality change as he uses the drug more often?
Which of the following elements is directly impacted by point of view, word choice, and figurative language ? A. Punctuation B. Static characters C. Grammar D
Solve by the quadratic formula: m^2 -6m+4=0Can you please show the steps.