williamsigh38 williamsigh38
  • 04-03-2022
  • Mathematics
contestada

I neeed help please help

I neeed help please help class=

Respuesta :

lokith
lokith lokith
  • 05-03-2022

Answer:

1 box of pencil cost 1 dollar and 1 box of pen cost 5 dollars

Answer Link

Otras preguntas

how might the history of california have been different if the gold rush had not happened
how much sperm does it take to make a baby?
Why did immigrants tend to group together in cities?
What is the value of 6P6?  A.1  B.36  C.720  D.46,656
What is the main difference between the right side and left side of the heart?
What is the value of 6P6?  A.1  B.36  C.720  D.46,656
Which of the following is most important in classifying two groups of bears into the same genus? A. similar diets B. similar genes C. similar habitat D. similar
On average Exante Express trains are 50km/hr faster than Paral passenger trains. A Paral passenger train requires 60% more time then Exante train to travel 1800
What does el muslo mean?
Why did the Chinese peasants rebel against the manchus from 1850 to 1864?