wwilmer227 wwilmer227
  • 01-12-2021
  • Mathematics
contestada

pls help me!!!!!!!!!!!!!!!!

pls help me class=

Respuesta :

potatosuspotato
potatosuspotato potatosuspotato
  • 03-12-2021

Answer:

4 for the first one, 1 for the second one

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What do you want to learn about Mexico? I need 5 sentences
-Dr. Walter Snelling discovered in 1911 -it is a gas becomes a liquid under moderate pressure or when cold -it is a portable energy source used in Barbecue gr
Animal waste decay by the action of bacteria which create _____________and __________ products rich in nitrogen, and useful for plants to use again.
What sacrifices do celebrity/athletes have to make to become famous
2 sentences of the weather in summer in French
What did you feel while writing a story?​
The parade of Scottish kings in Act IV most likely serves to Question 9 options: give the history of Macbeth's royal line. pay homage to Shakespeare's queen, El
How does the author support her claim that the Internet ""wasn’t really created by anyone""
A box of cereal costs $3.69. The box has 13.7 ounces of cereal. About how much does each ounce cost?
The Central Powers defeated the Allies in World War I. True False