5023373 5023373
  • 01-12-2021
  • Mathematics
contestada

If an item is $6.49 for 36 ounces, then it is $

Respuesta :

bellie140
bellie140 bellie140
  • 01-12-2021

Answer:

0.18

Step-by-step explanation:

Answer Link
lmei92234
lmei92234 lmei92234
  • 01-12-2021
0.18


Do it step by step
Answer Link

Otras preguntas

which is equivalent to......... algebra II engenuity
If there were no air resistance, a penny dropped from the top of a skyscraper would reach the ground 9.3 s later. To the nearest integer, what would the penny's
When a function simply receives copies of the values of the arguments and must determine where to store these values before it does anything else, this is known
MC Qu. 95 A job was budgeted to require... A job was budgeted to require 2 hours of labor per unit at $12.00 per hour. The job consisted of 8,000 units and was
Araised flower bed requires 13 cubic feet of garden soil. You can get a good deal by importing the soil, but it is sold from the dealer in cubic meters. To the
An array can store integers and doubles together.true or false
if x is -1, what is the value of (!(x == 0))? false true unable to determine invalid syntax
Which graph shows y=3⌈x⌉+1 ?
The distance from the earth to the sun is known as: A. a light year B. an astronomical unit C. one million miles
a man bought two calculators at rupees 1250.he sold one at a profit of 2%and next at loss of 3% find cp