jaylakirk0808
jaylakirk0808
03-11-2021
Mathematics
contestada
How do I graph 1/4x+3/4=1
Respuesta :
katriyahang
katriyahang
04-11-2021
Answer:
1
Step-by-step explanation:
because u add them together to get one
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 26+ )
Otras preguntas
The cost of red apples was $3.87 for 3 pounds. The cost of green apples was $2.64 for 2 pounds. What is the cost per pound of red apples?
5 over 8 divided 1 and 1 3rd equal
Jenny heard that aerosol cans harm the environment, so she decided to stop using them. This is an example of what?
PLEASEEE HELPPP MEEE IN MATHHH!!! LESSON: Use Properties of Parallel lines and Transversals to find Angle Measure.
What do the words, "His hour [time] had come," mean?
6. A recipe requires cup of milk for each cup of water. How many cups of water are needed for each cup of milk?
10. The okras were daggers hanging from the tree,what literary device is that
What was Carter’s foreign policy based on?
What is the approximate latitude and longitude of Tokyo?
In at least two complete sentences, explain why a traveler will need to visit a currency exchange. Include how exchange rates are determined. You have $100 in t