Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

Ron and kathy are ticket sellers at their class play. ron handles student tickets that sell for $2.00 each, and kathy handles adult tickets that sell for $4.50
triangle XYZ is obtuse which list could represent the angle measures of triangle XYZ?A. 20 60 100B. 30 60 90C. 50 50 80D. 60 60 60
I don’t know I need help fast
Simplify -62 ÷ 12 - 2(-7).
Lexie started her homework at 4:30 p.m. she finished at 5:05 p.m. how many seconds did it take her to finish your homework
What is the result of inadequate competition?
What is the best reason why the English turned down the Albany Plan? The colonies refused to give up any of their own powers to one central authority. The Alba
In 1358, french peasants staged an angry protest known as ________ that took the lives of hundreds of noblemen before it was suppressed by the french king.
What two men did President Thomas Jefferson send to explore the new territory acquired through the Louisiana Purchase? William Clark John O'Sullivan George Cust
BRAINLIESTTT ASAP!! please answer