Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

What is the name of the Vice President of the United States now?
What did Susan B. Anthony do?
What was one important thing that Abraham Lincoln did?
Which formula represents an organic compound? ( l) CaH2 (3) H2O2 (2) C4H8 (4) P2O5
is the planet Uranus surface rocky or flat?
What did Susan B. Anthony do?
What does the President’s Cabinet do?
How many justices are on the Supreme Court?
Compared to the charge of a proton, the charge of all electron has (1) a greater magnitude and the same sign (2) a greater magnitude and the opposite sign (3)
Which property is a measure of the average kinetic energy of the particles in a sample or matter? (1) mass (2) density (3) pressure (4) temperatu