emmahair96
emmahair96 emmahair96
  • 01-12-2016
  • Mathematics
contestada

Daniel worked for 2 1/3 hours and earned $18.20, how much would he make if he worked 5 1/4 hours?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-12-2016
i hope this helps you
Ver imagen Аноним
Answer Link

Otras preguntas

Lin is a campe counselor. She is makeing small bags of trail mix for campers to take on a hike. She has 2 pounds of raisins and is putting 1/8 pound in each bag
Mrs. O'Neill has 9 times as many markers as colored pencils. The total number of markers ans colored pencils is 110. How many colored pencils does Mrs. O'Neill
videos mom buy an 8 pack of juice boxes at the store for $4 find the unit rate for the juice
Who is Rachel Rojas?
Improved economic development for Mexico will most likely be the result of
True or False : The United States government and the General Motors Corporation are examples of complex organizations.
#5 The price of a pair of shoes is marked down 33%. The original price was $59.85. What is the sales price of the shoes? A. $16.85 B. $19.75 C. $40.10 D. $45.
Soot results from burning organic compounds. Soot is an example of _______. a. a primary pollutant b. a secondary pollutant c. a tertiary pollutant d. none of t
Valeriya wants to determine the likely voting outcome for the new town council election. Which sample is likely to yield the most biased results? A. every tenth
Is symbiosis a behavior that exists strictly between two different animal species?