morelikekylaa
morelikekylaa morelikekylaa
  • 02-05-2020
  • Mathematics
contestada

can someone help !! please urgenttttt

can someone help please urgenttttt class=

Respuesta :

pabloescobar82
pabloescobar82 pabloescobar82
  • 02-05-2020

Answer:

There you go hope it can help you

Ver imagen pabloescobar82
Answer Link
Dagmawi2usa
Dagmawi2usa Dagmawi2usa
  • 02-05-2020
The 2nd choice , the 4th choice , and the 6th choice!
Answer Link

Otras preguntas

What organelles are required for the pancreatic cells to perform their job?
Members of the debate team are traveling to a tournament, where they will stay in a hotel for 4 nights. The total cost for each member must be within $20 and $2
find an equation for the line parallel to 3y-3x=12​
2 Work in pairs. Identify the events in the story. Put them in chronological order. "I can't move," cried Rowan, my foot's caught in something - it's really pai
In equilateral ∆ABC, points M, P, and K belong to AB , BC , and AC respectively and AM:MB = BP:PC = CK:KA = 1:3. Prove that ∆MPK is an equilateral triang
How does boxer rebellion relates to open door?
Which phrase is the best example of agriculture? O A. Gathering nuts O B. Following herds O C. Planting seeds O D. Hunting animals SUBM
when did world war three end​
A 6-pound bag of chocolate candies costs $14.04. What is the unit price?
Last year, the average monthly revenue at the Yardley Times newspaper was $93,250. So far this year, the average has been 8% less than last year. What is the a