giftzawadi
giftzawadi
01-12-2018
History
contestada
why was slves brought in United States
Respuesta :
samuelakowuah62
samuelakowuah62
23-10-2020
Answer:
To be sold, bought and giveaway
Explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 52+ )
Otras preguntas
there is $100 in my piggy bank. My friend and I went to the mall and i spent $20. How much money do i have now?
what is 140/216 in simplest forms
what are three major water problems in southwest asia?please help!
once the delegates determined the three fifths compromise what issue did they tackle next?
If a 21 ounce box of cereal costa $2.94,what is the unit price.
21.) Which best describes the antecedent in the sentence? Mr. Walker helped Larry with his Latin lessons, but he had to leave early. A. clear B. missing, unc
_ is 8% of 200, please help and show work, thanks
the coordinates of point A are (-6, 4). the coordinates of point B are (3, 4). which expression represents the distance, in units, between points A and B?
Juan Ramirez sells suits in a major department store on weekends. he earns a commission of 5 percent on the first ten suits, and if he sells more than ten, he e
luke jogged a total of 56.5 miles last week. if luke jogged the same distance,d, each day for 3 days and half that distance on each of the reamaining days, whic